Kontakty provozovny

Provozovna Praha

     
jméno funkce telefon e-mail
       
Báča Petr 

příprava realizace zakázek

724 142 421

petr.baca@ckvpraha.cz 

Černý Zdeněk Ing. ekonom                            zdenek.cerny@ckvpraha.cz
Dirlák Ján stavbyvedoucí             724 836 408 jan.dirlak@ckvpraha.cz
Jokiel Stanislav příprava realizace zakázek 602 774 793 stanislav.jokiel@ckvpraha.cz
Kalivoda Libor stavbyvedoucí 724 836 409 libor.kalivoda@ckvpraha.cz
Köppel Petr jednatel 602 207 139 petr.koppel@ckvpraha.cz
Korseska Jan technický ředitel  602 212 793   jan.korseska@ckvpraha.cz
Nosek Jan Ing. výrobní ředitel 720 025 255 jan.nosek@ckvpraha.cz
Pixa Jiří stavební technik 602 155 952    jiri.pixa@ckvpraha.cz
Pleskač Martin stavbyvedoucí 602 222 178 martin.pleskac@ckvpraha.cz 
Prejza Jaroslav příprava realizace zakázek  

jaroslav.prejza@ckvpraha.cz

Přibyl Jiří vedoucí montér               602 155 950  jiri.pribyl@ckvpraha.cz
Raimová Kateřina jednatel  602 596 353  katka.raimova@ckvpraha.cz
Řehák Martin zásobování 602 181 470 martin.rehak@ckvpraha.cz
Ševčenko Pavel stavební technik 602 155 953

pavel.sevcenko@ckvpraha.cz

Šimeček Michal vedoucí střediska BVT          602 614 604  michal.simecek@ckvpraha.cz
Ustohalová Kristýna účetní  

kristyna.ustohalova@ckvpraha.cz

Veitz Tomáš vedoucí DaM                606 626 260

tomas.veitz@ckvpraha.cz

Voborský Vladimír příprava realizace zakázek 602 212 339

vladimir.voborsky@ckvpraha.cz

Voštinková Iva Ing. PaM 602 407 751

iva.vostinkova@ckvpraha.cz

Zich Jan Ing. příprava realizace investic  

jan.zich@ckvpraha.cz

       

Provozovna Orlová

     
jméno funkce telefon e-mail
       
Janás Pavel Ing. ředitel provozovny Orlová 725 816 960 pavel.janas@ckvpraha.cz
Królová Pavla asistentka střediska ČOV 602 132 481 pavla.krolova@ckvpraha.cz
Krzywoń Martin technik střediska ČOV 724 032 942 martin.krzywon@ckvpraha.cz
 

 

   
Obchodní zástupci      
jméno oblast  telefon  e-mail
       
Píšová Irena                                     602 668 898 irena.pisova@ckvpraha.cz
       

 

Kontakty vedení